Spektakle w kinoteatrze Polonez

Spis spektakli teatralnych

Najbliższe spektakle

reżyser: Dariusz Wiktorowicz
scenografia: Barbara Wójcik - Wiktorowicz
obsada:
Krystyna Kachel
Agnieszka Kwiatkowska
Urszula Tylek
Filip Bochenek
Łukasz Łęcki
Piotr Serafin

Weseli i rozśpiewani bliźniacy – Gniewko i Wiewiórka oraz Rysio i Dudek wraz ze swoim najmłodszym bratem zwanym Paluszkiem wyruszają w las. Kiedy zapada zmrok, gubią drogę do domu. W ciemnym i pełnym niebezpieczeństw lesie zauważają maleńką chatkę. Niestety ów domek okazuje się mieszkaniem groźnego Wilkołaka. Tylko dzięki odwadze i sprytowi najmłodszego Paluszka udaje się bezpiecznie powrócić do domu. Jednak to nie wszystko!!! W drodze do domu czeka ich jeszcze wiele niezwykłych przygód. Jakich ? Przyjdźcie i zobaczcie sami !!!

Tomcio Paluszek adresowany jest do widowni najmłodszej (dzieci przedszkolnych oraz klas 1 – 3 szkół podstawowych). Spektakl wykonany w technikach sztuki lalkarskiej. Głównie w „jawajkach” oraz maskach. Przed oczami dziecka budowany jest niezwykły świat wyobraźni. Kolejny walor widowiska stanowi muzyka i liczne piosenki, które nie jeden widz pewnie jeszcze zanuci po wyjściu z przedstawienia.

Szkolny
bilety:14 zł
Plakat
reżyser: Andrzej Rozhin
scenografia:
obsada:
Monika Krzywkowska, Jacek Kopczyński, Robert Wabich, Paulina Holtz Michalina Sosna, Laura Samojłowicz, Adam Fidusiewicz
NOWY, PREMIEROWY SPEKTAKL TEATRU CAPITOL – PREMIERA W SKIERNIEWICACH !!!

Na pierwszy rzut oka dwie zwykłe pary z długoletnim stażem wybierają się na kolejne wspólne wakacje, w miejsce, do którego jeżdżą od siedmiu lat. To samo miejsce, ta sama willa, te same atrakcje i niestety… ten sam partner. Aby przełamać rutynę panowie decydują się urozmaicić swoje „menu” i przekonują swoje żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Okazuje się, że nie tylko panowie postanawiają wykorzystać daną im na dwa tygodnie wolność. Czy coś może pokrzyżować ich plany?

Plakat