Spektakle w kinoteatrze Polonez

Spis spektakli teatralnych

Najbliższe spektakle

reżyser: Ewelina Pietrowiak
scenografia: Dorota Banasik
obsada:
Katarzyna Skrzynecka
Małgorzata Ostrowska- Królikowska
Michalina Sosna
Karolina Piwosz
Marek Kaliszuk
Konrad Korkosiński
Piotr Gawron-Jedlikowski
Kamil Mróz

Spektakl dla widzów pełnoletnich!

Zdarzyło się Wam obudzić rano w cudzym łóżku obok nieznajomej czy nieznajomego i nie pamiętać, co się działo poprzedniego wieczoru? Nie? Szczerze? A co zrobilibyście wtedy? Pewnie próbowalibyście jak najszybciej wyjść z tej krępującej sytuacji i najlepiej bezszelestnie zniknąć na zawsze. Ale nie tym razem! Kelly i Thomas następnego dnia rano budzą się wprawdzie zdumieni, ale on wcale nie zamierza ulotnić się po cichu. Przeciwnie – zostaje… z nią? Niezupełnie. Po chwili do ich wspólnego łóżka dołączają ekscentryczni członkowie rodzinki Kelly… Czy przygoda na jedną noc naprawdę może zakończyć się ślubem? Następnego dnia rano wszystko jest możliwe.

Plakat
reżyser: Piotr Nowak
scenografia: Dorota Truskolaska Alibert
obsada:
Waldemar Błaszczyk
Andrzej Desku
Piotr Nowak
Michał Żurawski / Marcin Rogacewicz

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. „Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Normalny
bilety: 120 zł
Plakat
reżyser: Marcin Sławiński
scenografia: Joanna Pielat
obsada:
Magdalena Wójcik
Małgorzata Sadowska
Dagmara Bryzek
Katarzyna Polewany
Magdalena Wołłejko
Sławomira Łozińska
Małgorzata Ostrowska - Królikowska
Krystyna Tkacz
Piotr Bulcewicz
Stefan Pawłowski
Jan Jankowski
Jacek Rozenek
Tomasz Gęsikowski
Bogdan Kalus

Uwierz w duchy w Teatrze Capitol!
Zapraszamy na pełną najlepszego humoru, romantyczno – spirystyczną komedię pt. „Przyjazne dusze.”
To niezwykle dowcipna, ale i wzruszająca opowieść, pełna ciepła i życiowej mądrości.
Nadmorski domek w urokliwej okolicy skrywa wiele tajemnic…również po śmierci swoich właścicieli, którzy za nic nie mają ochoty iść do nieba. Obrazy są przekrzywione, meble poprzewracane, a klucze znikają w tajemniczy sposób. Kolejni lokatorzy wyprowadzają się nagle, nie dając żadnych wyjaśnień, a biedny agent nieruchomości musi ponownie odwiedzić nawiedzone lokum, aby je wynająć. Wreszcie do tego tajemniczego domu wprowadza się młode małżeństwo. Ona – romantyczna dusza w ciąży, a On – początkujący pisarz powieści kryminalnych bez stałego dochodu. Czy duchy przeszłości dadzą im szansę na nowy początek? Jedno jest pewne – od tego momentu życie młodego małżeństwa stanie się wyjątkowo interesujące.

Przekonajcie się na własne oczy, jak potoczy się ta historia z dreszczykiem i spędźcie (teatralny) wieczór z duchami!

Normalny
bilety: 120 zł
Plakat